Elf Bar 1500 Pink Lemonade, Fiyat, Sipariş, Satın Al

Elf bar Türkiye olarak toptan elf bar 1500 için güncel fiyat ve stok adetleri için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Elf bar 1500, ince gövdeli hassas, önceden doldurulmuş tek kullanımlık bir pod kitidir. 850 mAh pil ve 4.8 ml önceden doldurulmuş bölmeden oluşan, maksimum 1500 nefesi destekler.

Elf Bar 1500 Pink Lemonade Lezzet Profili : Sulu ahududu aroması, limon ekşiliği ve ferahlatıcı nanenin hoş notaları.

Elf Bar 1500 Puff Tek Kullanımlık Pod Cihazı, ince gövdeli hassas, önceden doldurulmuş tek kullanımlık bir pod kitidir. 850mAh pil ve önceden doldurulmuş likit ile birlikte sunulur. Maksimum 1500 nefesi destekler. Hassas hava akışı, size iyi bir lezzet sağlamak için mükemmel voltajla iyi çalışır. %5 nikotin gücü ve hızlı çekme aktivasyonu ile birlikte, Elf Bar 1500, günlük vapinginiz için iyi bir seçimdir.

Elf Bar 1500 Puff Tek Kullanımlık Flavor vape cihazı, %5 Nikotin tuzu bazlı e-likit ile doldurulur. E-likit ile yeniden doldurmaya, şarj etmeye veya herhangi bir bölme veya bobini değiştirmeye gerek yoktur. Sadece vape için nefes alın.

  • Tek Kullanımlık Tasarım – Şarj Edilemez ve Yeniden Doldurulamaz
  • Basit ve Kompakt/ Boyut: 19x100mm
  • Beraberlik Etkinleştirildi
  • Nikotin gücü %5
  • 850 mAh pil ile 1500 nefesi destekleyin
  • Yerleşik bobinli önceden doldurulmuş bölme
  • 1 x Elf Bar 1500 Tek Kullanımlık Pod Cihazı 850mAh

%100 Orijinal barkodlu kutusunda gönderilecektir. 

Elf bar nedir: %5 veya %2 nikotin gücüne sahip 4,8 ml önceden doldurulmuş e-likit içeren Elf Bar 1500, sizin için en iyi tek kullanımlık e-sigara seçeneklerinden biridir. Elf bar ne işe yarar: Elf bar 1500 , ince gövdeli hassas, önceden doldurulmuş tek kullanımlık bir pod kitidir. 850 mAh pil ve 4.8 ml önceden doldurulmuş bölmeden oluşan, maksimum 1500 nefesi destekler. Hassas hava akışı, size iyi bir lezzet sağlamak için mükemmel voltajla iyi çalışır. Elf Bar 1.500 kaç günde biter Ortalama bir kullanım ile 6-7 gün boyunca nikotin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Elf bar sigara mı: Önceden doldurulmuş e-likit içeren Elf Bar 1500, sizin için en iyi tek kullanımlık e-sigara seçeneklerinden biridir. Elf bar tekrar kullanılır mı: Elf bar 1500 tek kullanımlık bir pod elektronik sigara olup yeniden dolumu yapılmamaktadır. Elf bar koku yapar mı: Elf bar 1500 kokusuz olduğundan okullarda, uçak tuvaletlerinde vs rahatlıkla tüketilebiliyor.

Elf Bar 1500 Aroma Seçenekleri: Pineapple Peach Mango – Keskin Ananas, Mango ve Şeftali Aroması, Banana Ice – Kremalı Muz ve Buz Aroması, Blue Razz Lemonade – Ev Yapımı Limonata ve Mavi Ahududu Aroması, Blueberry – Yaban Mersini Aroması, Cola – Gazlı Kola Aroması, Grape – Tatlı ve Ekşi Üzüm Aroması, Mango – Tropikal Olgun Mango Aroması, Pink Lemonade – Ahududu, Kızılcık ve Limonata Aroması, Spearmint – Ferahlatıcı Nane Aroması, Strawberry Banana- Taze Çilekler ve Muz Aroması, Watermelon – Sulu Karpuz Aroması, Kiwi Passion Fruit Guava – Çarkıfelek Meyvesi, Kivi ve Tatlı Guava Aroması, Neon Rain – Gökkuşağı Meyveşi Şeker Aroması, Apple Peach – Yeşil Elma ve Sulu Şeftali Aroması, Strawberry Ice Cream – Çilekli Dondurma, Black Russian – Kokulu Likör, Karamel, Kahve ve Kola Aroması, Strawberry Kiwi – Taze Çilek ve Kivi Aroması, Cherry Lemon Peach – Kiraz, Şeftali ve Limon Aroması, Siberian Forest – İğne Yapraklı Bitkiler ve Yabani Orman Meyveleri Aroması

Diğer ürünler için: https://elfbar1500turkiye.shop/

 

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com