Motorola Razr Plus için resmi ağızdan birinci paylaşım: İşte telefonla ilgili bilinenler!

Üst düzey rekabetin sürdüğü akıllı telefon dünyasında katlanabilir model rüzgarı artarak devam ediyor. Birçok üretici, dikey ve yatay katlanabilen modellerini tanıtarak sektördeki yerini büyütmek istiyor. Legion serisini sonlandırdıktan sonra Motorola ismine ağırlık veren Lenovo da yeni modeli için hazırlıklarını sürdürüyor.

Motorola Razr Plus, 3,5 inçlik bir kapak ekranıyla gelecek

Motorola modeli ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Son olarak Lenovo Çin yöneticisi Chen Jin, 3,5 inçlik bir kapak ekranına sahip olacağını belirtti. Çin’in sosyal medyası olan Webio’da cihaz kapağına ilişkin bir video paylaşıldı.

Böylece beklenen model, Razr 2022’ye göre yüzde 30’luk bir artış gösteriyor. Şirket, yeni modeliyle birlikte katlanmış haldeki kullanabilirliği arttırmak istiyor. Hatta bazı bilgilere göre telefon, kapak açılmadan mesajların yanıtlanmasına olanak sağlayacak şekilde tasarlanıyor.

Daha önce gelen bilgilere bakılırsa Motorola Razr Plus, işlemci koltuğunda Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 8 Plus Gen 1 yer alacak. Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemcide 3.19 GHz hızında Cortex-X2, 2.75 GHz hızında çalışan üç adet Cortex-A710 ve 1.80 GHz hızında çalışan dört tane Cortex- A510 çekirdek bulunuyor. 4nm teknolojisiyle üretilen işlemcinin grafik arabiriminde ise Adreno 730 mevcut.

8 GB ve 12 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneğiyle kullanıcılara sunulacak Motorola modeli, 256 GB ve 512 GB seçenekleri sunacak. Ön panelde ise FullHD Plus çözünürlük sunan bir AMOLED ekranın olması bekleniyor. 1 adet OIS destekli ana kamera ve ultra geniş açılı kamera olacak şekilde ikili arka kamera dizilimi bekleniyor. Ön tarafta ise 32 Megapiksel lensin olacağı gelen bilgiler arasında. 33W hızlı şarj teknolojisine sahip 3.640mAh bataryayla sahne alacak Motorola Razr Plus kutusundan Android 13 işletim sistemiyle çıkacak.

Yorum yapın

bypuff.com vozol stlpuff.com vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com