reMarkable 2 dijital kağıt inceleme!

Kağıt ve kalemle yazarak not almak halen çoğu insan için bir tutku. Teknolojinin gelişmesi ile tablet ve akıllı telefonlara not almak kolay olsa da defter gibi davranan reMarkable 2 dijital kağıt inceleme ile sizlerleyiz.

reMarkable 2 dijital kağıt inceleme!

reMarkable 2 satın almak için buraya tıklayın

Ergonomik bir tasarım ile üretilmiş olmasından dolayı kullanıcısına konforlu bir kullanım gerçekleştirebilme imkânını beraberinde getiren dijital kağıt, ayrıca şık bir tasarıma sahip ve kullanım süresi zarfınca herhangi bir görüntü kirliliğine neden olmadan kullanım gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor. Kullanıcısının göz zevkine hitap eder ve bulunduğu ortamda estetik bir görüntü oluşması için yardımcı olur.

E-kitap okuyucu 1872 x 1404 piksel değerinde yüksek bir ekran çözünürlüğüne sahip. Bu sayede okuduğunuz kitapları çok daha rahat bir şekilde okuyabilmeniz mümkün olur.

Dahili Wi-Fi desteği sayesinde direkt olarak internete bağlanabilmeniz ve kitaplarınızı kolaylıkla indirebilmeniz mümkün olmaktadır. Böylelikle içerisine kitap atmak için uğraşmanıza gerek kalmadan internet üzerinden anında indirme yapabilmeniz mümkün.

1 GB bellek kapasitesi bulunan reMarkable 2, bu sayede tabletinizde herhangi bir donmaya da kasma probleminin gözlenmesi mümkün olmadan rahatlıkla kitap okuyabilirsiniz. 8 GB dahili hafızası sayesinde içerisinde aynı anda çok fazla kitabı barındırabilmeniz, sürekli okuduğunuz kitapları silmek zorunda kalmaz ve aynı anda birden fazla kişi ile kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapın

bypuff.com vozol stlpuff.com vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com